HABERLER

Konya İlahi Grubu

Konya İlahi Grubu
  • Tarih: 03 - Mayıs - 2017

İnsan hayatında pek çok önemli zamanlar bulunmaktadır. Etkinlikler ve organizasyonlar herkes için farklı anlamlar taşımakta ve farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Düğün, nişan, sünnet gibi ve daha birçok organizasyonlarınız için konya ilahi grubu hizmet vermektedir. Tasavvuf seven insanlar için en özel anları ölümsüzleştirmek adına konya dini düğün organizasyonları yapılmaktadır. Gelin ve damadın bu en mutlu günlerinde her şey kusursuz olmalıdır. Bu neden ile büyük bir öz veri ve ihtimam ile aşamalar yürütülmektedir. Klasik düğün organizasyonlarının yanı sıra dinimize daha uygun düğünler için ekibimiz ile en özel gününüzü organize etmekteyiz. Gönül dünyamıza hitap eden ilahiler birçok insan tarafından sevilmekte ve dinlenmektedir.

Sema gösterileri herkesi hayretler içinde bırakmakta ve insanlar büyük bir heyecan ile bu gösterileri izlemektedir. Maneviyatı güçlü olan insanların yüreklerini ağzına getiren konya semazen grubu her organizasyonunuza ayrı bir keyif katmaktadır. Hazreti Mevlana’nın da dediği gibi ‘’ Gel ne olursan gel ‘’ ilkesi ile hareket eden konya semazen ekibi Ramazan etkinlikleri, sünnet düğünleri veya kına gecelerinde en unutulmaz gösterileri gerçekleştirmektedir.

Tasavvuf müziğinin en güzel örnekleri profesyonel sanatçılarımız tarafından seslendirilmektedir. konya tasavvuf, en nadide sanatçılarımız tarafından insanların gölüne hitap edecek, kişiyi alıp bir yerlere götürecek seslendirilmektedir. Bu musiki grupta kişiler de enstrümanlar hakkında tercihler yapabilmektedir. Tambur, keman, tef, kemençe, ney ve kanun tercih yapılabilecek enstrümanlardandır.

KONYA İLAHİ GRUBU VE SEMAZEN EKİBİ VE DİĞER ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ...

Eren Dini Organizasyon+90 (535) 767 61 40


Etiketler:
konya Dini Organizasyon , konya islami Organizasyon , konya Sohbetli Organizasyon , konya Sohbetli Düğün , konya Dini Düğün , konya islami Düğün , konya Semazenli Düğün , konya ilahili Düğün , konya Kuranlı Düğün , konya Kuranli Cemiyet , konya Sohbetli Cemiyet , konya islami sohbet , konya hafız , konya kuran tilaveti , konya sünnet düğünü , konya yemek organizasyonu , konya organizasyon , konya ilahi grubu ,