HABERLER

İstanbul ilahi Grubu

İstanbul ilahi Grubu
  • Tarih: 03 - Mayıs - 2017

Eren Organizasyon olarak zengin ilahi sanatçı kadromuz ile İstanbul İlahi Grubu eşsiz sunumlarını hayatınızın en unutulmaz anlarında hizmetinize sunar. Güncel olarak en çok dinlenilen ilahilerin seçilmesiyle oluşan repertuarımız ile grubumuz ilahileri okurken davetlilerde eşlik eder. Yapılan organizasyon bayanlara yönelik ise bayan ilahi grubumuz hizmet verir.

İstanbul Semazen gösterisi istenirse ilahi grubuna eşlik eder. Akıllardan uzun süre çıkmayacak organizasyonlar için tercih edilecek semazen gösterisi ile İslami hassasiyetler doğrultusunda düzenlenen gecenize renk katabilirsiniz. Dini düğünlerde evlenecek gençlere ve ailelerine unutulmaz anlar yaşatılmaktadır. İstanbul dini düğün organizasyonunda hocalarımızın hoş sohbetleri ve yeni çifte edilecek duaları özenler düzenlenmektedir. Düğünde mevlit okunması talebinde tüm hazırlıklar öncesinde tamamlanır. Dini düğünlerde davetlilerin çocukları için de ayrı eğlence mekânları ve faaliyetler düzenlenmektedir.

Tümü konservatuar mezunu İstanbul Tasavvuf sanatçıları güzel eserlerini davetliler için seslendirmektedir. Kına geceleri için de bayan ilahi grubu ve tasavvuf grubumuz mevcuttur. Grubumuz sazlarından bazıları; ney, def, kanun, ud, bendir, yaylı tambur ve kemandır. Grubumuz eserlerini icra ederken davetlileriniz huzur dolu unutulmaz anlara tanıklık ederler.  İstanbul Semazen Ekibi organizasyon alanının büyüklüğüne göre iki ya da üç kişiden oluşur. Ekibimiz etkileyici kıyafetleri, şapkaları ve seçilen müzikler ile etkileyici bir gösteri sunar. Alanında uzman semazenlerimiz ile manevi atmosferi yüksek düğünler yaşar ve yaşatırsınız. Şirketimiz İslami düğün organizasyonlarında siz değerli müşterilerine örnek bir program sunma konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

İSTANBUL İLAHİ GRUBU VE SEMAZEN EKİBİ VE DİĞER ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ... 

Eren Dini Organizasyon+90 (535) 767 61 40


Etiketler:
istanbul Dini Organizasyon , istanbul islami Organizasyon , istanbul Sohbetli Organizasyon , istanbul Sohbetli Düğün , istanbul Dini Düğün , istanbul islami Düğün , istanbul Semazenli Düğün , istanbul ilahili Düğün , istanbul Kuranlı Düğün , istanbul Kuranli Cemiyet , istanbul Sohbetli Cemiyet , istanbul islami sohbet , istanbul hafız , istanbul kuran tilaveti , istanbul sünnet düğünü , istanbul yemek organizasyonu , istanbul organizasyon , istanbul ilahi grubu ,